Клипборд DELI 9252


Опис и спецификации
изработен од ПВЦ материјал
за А4 хартија
со метална штипка

 

Опис и спецификации
изработен од ПВЦ материјал
за А4 хартија
со метална штипка

 

Шифра: 2139 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Клипборд DELI 9252”

Сеуште нема коментар за овој производ