, ,

Ножици DELI 37453


нерѓосувачки сечила

-должина 130мм

-пластични рачки

-Ножици DELI 37453

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI 37453”

Сеуште нема коментар за овој производ