, ,

Ножици DELI 37454


нерѓосувачки сечила

-должина 152 мм

-пластични рачки

-Ножици DELI 37454

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици DELI 37454”

Сеуште нема коментар за овој производ