,

Ножици P-245


нерѓосувачки сечила

-должина 245мм

-пластични рачки

-Ножици P-245

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ножици P-245”

Сеуште нема коментар за овој производ