, ,

Острилка DELI 0635 за на биро


-Острилка DELI 0635 за на биро
– димензии: 108x59x102 мм
– за графитни моливи до 8 мм

  • Зелена
  • Плава
  • Црвена
Clear

-Острилка DELI 0635 за на биро
– димензии: 108x59x102 мм
– за графитни моливи до 8 мм

Шифра: 0556 Категории: , ,
Боја

Зелена, Плава, Црвена

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Острилка DELI 0635 за на биро”

Сеуште нема коментар за овој производ