,

Пликоа со меурчиња


-надворешна димензија 29 x 38 цм

-внатрешна димензија 27 x 36 цм

-пакување 1/100

-Пликоа со меурчиња “H”

Шифра: 1688 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Пликоа со меурчиња”

Сеуште нема коментар за овој производ