, ,

Ташна EDISON 466


-ташна изработена од полиестер

-со повеќе прегради и патенти

-рачка за рака и за рамо

-Ташна EDISON 466

Шифра: 1784 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ташна EDISON 466”

Сеуште нема коментар за овој производ