Фолија за пластифицирање 54 х 86 125мик.


-86 x 54 mm, 125 микрони

-пакување 1/100

-Фолија за пластифицирање

Шифра: 1634 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Фолија за пластифицирање 54 х 86 125мик.”

Сеуште нема коментар за овој производ