,

Хевталица ALLDO 8517


95.00 ден + ДДВ

– метална

– рачна, принцип на клешта

– муниција 10/6 до 20 листа

Шифра: 0169 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица ALLDO 8517”

Сеуште нема коментар за овој производ