,

Хевталица ALLDO QD522


– метална

– рачна, принцип на клешта

– муниција 24/6 до 50 листа

Шифра: 0087 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица ALLDO QD522”

Сеуште нема коментар за овој производ