, ,

Хевталица DELI 0308


– комбинација од пластика и метал

– столна, принцип на притисок

– муниција 24/6, 26/6 до 20 листа

Шифра: 0362 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI 0308”

Сеуште нема коментар за овој производ