,

Хевталица DELTA MINI 107


– метална

– рачна, принцип на клешта

– муниција 24/6 до 25 листа, 26/6 до 30 листа

Шифра: 1882 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELTA MINI 107”

Сеуште нема коментар за овој производ