,

Хевталица STD HS-1000


– комбинација од пластика и метал

– столна, принцип на притисок

– муниција 23/13 до 100 листа

Шифра: 0950 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица STD HS-1000”

Сеуште нема коментар за овој производ