– комбинација од пластика и метал

– рачна, принцип на клешта

– муниција 26/6  до 30 листа

Шифра: 1927 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица STD S-160”

Сеуште нема коментар за овој производ