, ,

Хефталица Е0350 DELI


Хефталица Е0350 DELI
– 25 листови
– метална
– 24/6 и 26/6 муниција

  • Зелена
  • Розева
  • Сина
Clear

Хефталица Е0350 DELI
– 25 листови
– метална
– 24/6 и 26/6 муниција

Шифра: 667 Категории: , ,
Боја

Зелена, Розева, Сина

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хефталица Е0350 DELI”

Сеуште нема коментар за овој производ