, ,

ХЕФТАЛИЦА СТОЛНА DELI 0228


ХЕФТАЛИЦА СТОЛНА DELI 0228
– хефта до 15 листови No:10
– боја: зелена, розева, сина

  • Зелена
  • Розева
  • Сина
Clear

ХЕФТАЛИЦА СТОЛНА DELI 0228
– хефта до 15 листови No:10
– боја: зелена, розева, сина

Шифра: 1465 Категории: , ,
Боја

Зелена, Розева, Сина

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “ХЕФТАЛИЦА СТОЛНА DELI 0228”

Сеуште нема коментар за овој производ