, ,

Јастуче за печат DELI 9894 67 X 106mm


-димензија 67 x 106mm

-метално куќиште

-сунѓерче за натопување само со течна боја за печат

-Јастуче за печат DELI 9894 67 X 106mm

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Јастуче за печат DELI 9894 67 X 106mm”

Сеуште нема коментар за овој производ