Калкулатор KENKO KK-837B/2126


– 12 знаци на дисплеј

-пластично куќиште

-стандардни функции

-Калкулатор KENKO KK-837B

Шифра: 3005 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Калкулатор KENKO KK-837B/2126”

Сеуште нема коментар за овој производ