, ,

Клипборд DELI 9244


– изработен од ПВЦ

– за А4 формат хартија

– со метална штипка

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Клипборд DELI 9244”

Сеуште нема коментар за овој производ