, ,

Папка ПВЦ DELI 38965


– изработена од ПВЦ

– со копче и ластик за фиксирање

– внатре сепаратори и тефтер

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка ПВЦ DELI 38965”

Сеуште нема коментар за овој производ