, ,

Папка со ластик DELI 39504 ПВЦ


– изработена од ПВЦ

– полупроѕирна пластика

– со два ластика за затварање

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка со ластик DELI 39504 ПВЦ”

Сеуште нема коментар за овој производ