, ,

Папка висечка DELI 5468 А4


– висечка папка картонска

– со метална шина

– за А4 формат

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Папка висечка DELI 5468 А4”

Сеуште нема коментар за овој производ