, ,

Клипборд со преклоп 747 А4 GLOBOX


– изработен од ПВЦ

– со преклоп

– со метална штипка

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Клипборд со преклоп 747 А4 GLOBOX”

Сеуште нема коментар за овој производ