, ,

Скалпер DELI 2047


-голем скалпер

-метален врв

-пластично тело

-Скалпер DELI 2047

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Скалпер DELI 2047”

Сеуште нема коментар за овој производ